KROY

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » KROY » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Книги для дітей


Книги для дітей

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Моя племінниця захоплена природою, і я хочу зробити їй подарунок у вигляді цікавих книг з екології. Підкажіть, де я можу знайти яскраві та пізнавальні книги для дітей в онлайн-магазинах?

0

2

Знання – це ключ до розуміння світу, і я завжди прагну розширити горизонти свого розуміння. Нещодавно, у пошуках цікавих та освітніх матеріалів для своїх дітей, я почав замовляти книги з екології та довкілля для дітей https://book-ye.com.ua/catalog/pro-ekol … dovkillya/ на цьому веб-ресурсі. Це не тільки спосіб ділитися з ними важливими знаннями про нашу планету, а й надихати їх дбати про довкілля. Ці книги стали невід'ємною частиною нашого вечірнього читання, перетворюючи навчання на захоплюючу пригоду. Круто, що на сайті діє Акція "Листопад знижок до -85% на все".

0

3

Я шукаю, де можна замовити нон фікшен книги. Не підкажете?

0

4

Я тільки недавно дізналася про ці книжки в жанрі нон фікшен https://www.britishbook.ua/catalog/non-fikshn/ Мене зацікавиля ця література, тому що я саме писала робот для інституту. Тому література для мене була дуже потрібна та багато чого я замовляла онлайн. На сайті Брітішбук можете пошукати такі книжки - тут їх дуже багато.

0

5

Я б радила купити щось із класики.

0

6

Купуємо поки книжки для зовсім маленьких...
У таких книгах більше картинок, ніж тексту.
Ось такі ось беремо https://knigoland.com.ua/malyukam-0-2 і ще розмальовки – їх теж купуємо часто. Але діти їх не вміють поки розмальовувати правильно - але все ще у них попереду.

0

7

На сьогоднішній день в магазинах хороший вибір книг, на будь-який смак і гаманець.

0


Вы здесь » KROY » ФОРУМ МНОГО ТЕМ » Книги для дітей